Aktualności
lip 11

Grupa Blue Medica aktywnie poszukuje nowych placówek do przejęcia

W ramach naszej działalności z uwagi na dynamiczny rozwój Grupy Blue Medica stale poszukujemy rentownych biznesów medycznych, które mogłyby stać się częścią naszej sieci placówek. Po pierwsze rundzie akwizycji w ramach, której zbudowaliśmy sieć 13 placówek (2017-2018 r.) ruszamy z II rundą akwizycji przewidzianą na lata 2019-2021, w której skupiamy się na placówkach z ofertą POZ oraz komercyjną. Nie przewidujemy przejęć w sektorze AOS oraz szpitalnictwie (z wyjątkiem prywatnych szpitali oferujących usługi komercyjne).

W ramach przejęcia placówek zapewniamy profesjonalną i kompleksową opiekę prawną na każdym etapie transakcji. Proces zakupu kliniki od negocjacji do podpisania umowy trwa od 2 do 12 miesięcy i jest uzależniony o wielkości kliniki i parametrów transakcji ustalonych pomiędzy stronami.

Procedura przejęcia podmiotu odbywa się w ramach działań business development i prowadzona jest przez doświadczonych managerów ochrony zdrowia, z dużym doświadczeniem w zakresie akwizycji w ochronie zdrowia. Do nowych placówek wprowadzamy najwyższe standardy jakościowe, dbając o bezpieczeństwo zarówno pacjentów, jak i pracowników.

Jeśli są Państwo zainteresowanie sprzedażą swojej placówki i dołączeniem do naszej sieci zapraszamy do współpracy i kontaktu za pośrednictwem e-maila: grupa@bluemedica.pl